Ulmefilm. kas sina oled valmis ärkama?

 

 

ULMEFILMI AUHIND

David Icke

David Icke

Ulmefilmi auhinna sai inglise kirjanik David Icke

9.05.2013

Videoblogi Ulmefilm annab regulaarselt välja auhinda neile, kes on aidanud inimesi uute teemadega kaasa mõtlema ärgitada. Neljanda Ulmefilmi Auhinna pälvis inglise kirjanik ja uurija David Icke, kes on üks juhtivaid vandenõude uurijaid kogu maailmas.

Icke oli auhinna üle väga rõõmus ja palus luba Ulmefilmi levitamiseks kohe, kui sellele on ingliskeelsed subtiitrid valmis saanud. Fakti peale, et filmi koostaja Hando Tõnumaa kutsus 10. osas president Toomas Hendrik Ilvest üles valedetektori all vastama küsimusele “Kas 9/11 oli sisetöö?”, David muigas. “Nad kõik teavad, aga on otsustanud vaikida,” sõnas Icke ja lisas: “Nad peaksid olema idioodid, kui seda ei teaks.”

David Icke rääkis lisaks ärkamise, vaimsuse ja vandenõude teemadele ka oma uuest raamatust “The Perception Deception” (“Tajude petmine”), mis ilmub selle aasta lõpus. Samuti plaanib kirjanik avada uue raadiojaama, mis annab sõna kõigile, keda tavameedia väldib.

Eelmised Ulmefilmi Auhinna saajad:
Toomas Hendrik Ilves, Eesti Vabariigi president
Ingrid Peek, Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” autor ja juht
Laurent Louis, Belgia parlamendi liige

 


Laurent Louis 2

Laurent Louis 1


 

Ulmefilmi Auhinna sai Belgia parlamendiliige Laurent Louis

22.03.2013

Ulmefilm annab regulaarselt välja auhinda inimestele, kes on aidanud teisi uute teemadega kaasa mõtlema ärgitada. Kolmanda auhinna pälvis esimest korda välismaalane, Belgia parlamendiliige Laurent Louis, kes oma julge sõnavõtuga Uue Maailmakorra ja 9/11 sündmuste teemadel Belgia parlamendi ees on rohkelt kõneainet pakkunud.

Ulmefilmi koostaja Hando Tõnumaa käis Louis’le auhinda üle andmas Brüsselis. Laurent Louis oli sellest tähelepanuavaldusest äärmiselt liigutatud ja tundis suurt huvi Ulmefilmi ja teiste maailma telgitaguseid paljastavate liikumiste vastu Eestis.

Esimese Ulmefilmi Auhinna sai Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, teise Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” autor ja juht Ingrid Peek. Ulmefilm on 13-osaline maailma telgitaguseid lahti seletav videoblogi, mida saab vaadata aadressil www.ulmefilm.ee, seda on tänaseks näinud kolmandik eestlastest.

 

 

 

 

 

 

 

 


Ulmefilmi auhind 2013

Ulmefilmi auhind 2013

Ulmefilmi Auhinna pälvis Ingrid Peek

18.02.2013

Ulmefilm annab regulaarselt välja auhinda inimestele, kes on aidanud eestlasi uute teemadega kaasa mõtlema äratada. Esimese Ulmefilmi Auhinna sai Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, teise auhinna õnnelikuks omanikuks on Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” autor ja juht Ingrid Peek.

Ulmefilmi tegijate sõnul on Ingridi saate näol tegu ühe inspiratsiooniallikaga kõikide nende tegemiste jaoks. Filmi koostajal Hando Tõnumaal jätkub Peeki iseloomustamiseks ainult kiidusõnu: “Ingrid on ära teinud tänuväärse töö, tuues eestlasteni teemad, millest paljud ei julge isegi mõelda. Seda kõike on ta suutnud teha riigiraadios.”

“Ingridil on rohkem balls’e kui enamikul tänastest meestest,” sõnas Hando ja lisas: “Tema puhul on kindlasti tegu elava legendiga.”

Ingrid on saadet teinud juba 2010. aasta suvest ning tänaseks on tegu ühe Raadio 2 populaarseima saatega, mis troonib järelkuulamiste edetabeli tippkolmes. “Hallo, Kosmos!” keskendub kõikvõimalikele sise- ja väliskosmost puudutavatele teemadele, vaadeldes neid vaimsest ja maisest, teaduslikust, esoteerilisest ja metafüüsilisest vaatevinklist. Uudishimulikult maailma ja elu tervikliku olemuse erinevaid tahke uurivasse saatesse mahuvad nii inimene, jumal, armastus, iidsed ja moodsad tarkused kui ka kõik see ulmeliselt sürreaalne, mis tavatajudele tihti mõistetamatu.

Milliseid emotsioone tekitas Ulmefilmi Auhinna saamine Ingridis endas ja kui oluliseks ta Ulmefilmi peab?

“Õhus on tunda mingit kummalist uue ärkamisaja hõngu. Üha enam pürgitakse teadliku elu poole, mille olulisteks tunnusteks on lisaks teadvel olekule ka huvi tundmine selle vastu, kuidas meie elu ja maailm toimivad, kriitiline mõtlemine, hooliv kaastundlik suhtumine endasse ja ümbritsevasse ning soov maailma paremaks muutmisele kaasa aitada. Nii on ka Ulmefilmil praeguses ajas ja asjade arengus oma koht ja oluline roll,” arvab Ingrid.

“Saade “Hallo, Kosmos!” on silmaringi avardav audiorännak maailmavaadete äärealadele erinevate tunnetusakende kaudu. Ja ühest sellisest aknast sissepaistev tunnustusekiir teeb muidugi meele rõõmsaks! Suur tänu!” rõõmustab Ulmefilmi Auhinna üle Raadio 2 populaarse saatesarja “Hallo, Kosmos!” autor ja portaali Alkeemia.ee üks vedajatest Ingrid Peek.

 


Ulmefilmi auhind 2012

Ulmefilmi auhind 2012

Ulmefilmi auhind 2012

Ulmefilmi auhinna pälvis Eesti President

19.12.2012

Populaarne videoblogi Ulmefilm hakkab regulaarselt välja andma Ulmefilmi auhinda nendele inimestele, firmadele ja organisatsioonidele, kes on andnud panuse inimeste äratamiseks.

Esimese Ulmefilmi auhinna saab Eesti Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves, kelle seisukohad ja sõnavõtud on aidanud eestlaste silmi avada.
Eriti oluliseks on osutunud Ilvese suhtumine ESM-i ja tema idee asju
parandada Ümarlaua abiga.

Palju õnne, Toomas Hendrik Ilves!

 

Ulmefilm on 13-osaline videoblogi aadressil www.ulmefilm.ee, millel on facebookis üle 4000 fänni ja mida on esimese 4,5 kuuga vaadanud juba 350 000 eestlast.